03.05.2019

3 травня 2019 року голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко взяв  участь в урочистому заході з  нагоди святкування Дня прикордонника та 27-ї річниці створення Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Очільник району привітав командира прикордонного загону Сергія Шарупича та особовий склад зі святами.

«Від себе особисто та від всіх мешканців нашого району вітаю вас з Днем прикордонника та річницею утворення загону.  Своєю мужністю ви доводите, що кордони нашої держави – недоторканні! Щиро бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і миру», - зазначив у своєму вітальному слові Сергій Ільченко.

Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне відношення до виконання  службових обов’язків, зразкову дисципліну та з нагоди  Дня прикордонника нагородили кращих військовослужбовців загону. Також військовослужбовців нагородили нагородами керівництва держави та прикордонної служби.

З нагоди свята керівники Державної прикордонної служби привітали усіх тих, хто стояв або стоїть на сторожі державного кордону, хто ціною життя та здоров’я боронить мир та спокій мільйонів українців, та тих, хто у нелегкі роки, коли у країну прийшли неспокій та військові дії, долучились до справи захисту державних рубежів.

Заступник начальника прикордонного загону Михайло Паславський зачитав привітання від керівництва Державної прикордонної служби України та Південного регіонального управління прикордонної служби. Начальник прикордонного загону Сергій Шарупич також привітав особовий склад зі святами.

До привітань долучилися представники міської ради, голова Роздільнянської райдержадміністрації Наталя Бараненко, керівник апарату Саратської райдержадміністрації Лілія Кімліченко, голова Турутинської районної ради та інші гості.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поліг за цілісність та недоторканність нашої держави у ході проведення антитерористичної операції, а також поклали квіти до Меморіалу загиблим прикордонникам.

Крім того, цього дня для особового складу прикордонного загону відділом культури райдержадміністрації було проведено святковий концерт. Артисти, що виступали перед прикордонниками, подарували всім гарний настрій та позитивні емоції.