04.09.2018

ДЛЯ УЧНІВ РАЙОННОГО ЛІЦЕЮ «ПРІОРИТЕТ» ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

У святкуванні Дня знань, що відбулось 3 вересня 2018 року в районному ліцеї «Пріоритет», взяв участь керівник райдержадміністрації Сергій Ільченко. Очільник району зазначив, що дане свято є особливим, оскільки воно охоплює усі покоління – школярі поринають у захоплюючий світ знань, готуючись до дорослого життя, вчителі передають свій досвід молоді, а батьки пишаються перемогами та досягненнями своїх дітей.

З метою забезпечення освітнього процесу на новітньому рівні за сьогочасними європейськими стандартами, Сергій Ільченко передав для навчання нове комп’ютерне обладнання – 10 сучасних ноутбуків, а також наголосив, що за результатами 2017-2018 навчального року  ліцей увійшов до десятки лідерів та займає сьому позицію серед  навчальних закладів Одеської області.

«Ви – цвіт нашого району, його майбутнє. І те, що районний ліцей займає лідируючи позиції серед усіх загальноосвітніх закладів області – це саме ваша заслуга, і заслуга ваших вчителів, які спрямовують вас на шляху отримання нових знань. А ми, як представники влади, зробимо все від нас залежне, аби забезпечити для цього найякісніші умови», - звернувся до ліцеїстів очільник району. Також голова райдержадміністрації висловив вдячність директору ліцею Тетяні Браткевич, під керівництвом якої «Пріоритет» досягає таких вагомих результатів, доводячи, що у Білгород-Дністровському районі живуть та навчаються розумні й талановиті діти.

У свою чергу Тетяна Браткевич подякувала районній влади за всебічну підтримку та особливу увагу до потреб освітньої сфери.