28.11.2019

До 62-ї річниці утворення Білгород-Дністровського району

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Цього року ми уже 62-й раз відзначаємо день народження нашого славного Білгород-Дністровського району. Дозвольте від усієї душі привітати вас з нагоди цього визначного свята.

Як і кожне місто, кожен регіон, кожне навіть невеличке село, наш район має свою неповторну історію, зі своїми здобутками та перемогами. Але перш за все він славиться своїми талановитими та доброзичливими людьми.

Дуже приємно відзначити, що і органи державної влади та місцевого самоврядування, які є показником утвердження демократії та прав громадян на управління державними справами, так і люди, що тут живуть і працюють, разом  творять історію нашого рідного краю, вболівають за його добробут і благополуччя, роблять неоціненний внесок у розбудову громадянського суспільства.

Сердечно дякую вам за повагу до своєї історії, на прикладі якої виховується підростаюче  покоління, за ті  великі звершення, яких ви досягли задля процвітання нашого краю і  держави. У цей святковий  день бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових досягнень! Миру і добра вам і вашим родинам.

З найкращими побажаннями

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко