22.08.2019

ДО 75-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ КРАЮ

22-23 серпня для нашого краю є визначними датами, оскільки у далекі серпневі дні 75 років тому наш край було визволено від німецько-фашистських окупантів.

Мільйони наших співгромадян у  жорсткому вирі подій найстрашнішої війни в історії людства  вибороли право на життя і свободу для нашого народу. Криваві сторінки війни  принесли з собою на нашу Батьківщину безліч трагедій, болі і зруйнованих доль, не оминули жодного міста й села.

Цього дня, 22 серпня 2019 року, на території Шабівської ОТГ біля Пам’ятника невідомому солдату відбувся мітинг, присвячений 75-й річниці визволення краю, а також відкриття Меморіальної плити загиблим під час визволення Білгород-Дністровщини у Другій світовій війні.

Відкрив захід Шабівський сільський голова Василь Древаль. В.о. голови районної державної адміністрації Наталя Гречановська від імені очільника району виступила перед мешканцями та учасниками мітингу та відзначила, що найголовніше, що ми маємо берегти крізь покоління, - це пам’ять про подвиг наших визволителів.

Також виступили перед присутніми голова районної організації ветеранів України П.Ластовецький, голова Шабської ветеранської організації Г.Хохлачов.