07.08.2019

До уваги осіб, які постраждали внаслідок стихійного лиха!

Внаслідок надзвичайної ситуації, яка виникла на території району через дуже сильну зливу, громадяни звертаються на урядову «гарячу» лінію щодо компенсації збитків. Повідомляємо всім мешканцям району, які постраждали від стихії, що рішення про компенсацію пошкодженого внаслідок стихійного лиха майна приймається на підставі акту обстеження.

Обстеження пошкодженого майна проводиться згідно з Порядком обстеження майна, пошкодженого унаслідок стихійного лиха,  що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 2008 року № 688 та Порядком обстеження стану житлових будинків, з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, який затверджений постановою ради Міністрів від 26 квітня 1984 року № 189 на підставі заяви, що подається до органу місцевого самоврядування за місцем розташування об'єкта, власником майна.

           До органу місцевого самоврядування необхідно звернутись із письмовою заявою. Після реєстрації заяви утворена при органі місцевого самоврядування комісія в одноденний строк має здійснити обстеження об'єкта з виїздом на місце.