09.05.2020

ДОРОГІ НАШІ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЖЕРТВИ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!

Дозвольте щиро привітати Вас зі святом, із 75-ою річницею Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 травня… Ця дата залишила свій відбиток в історії – сумний і радісний одночасно. Нехай воєнні лихоліття залишаться лише у пам'яті і ніколи більше не прийдуть у Ваше життя! Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, усмішок, а поруч – рідних і близьких людей.

Ваша хоробрість, вірність священному обов’язку  та звитяга – це те, завдяки чому в далекому 1945 році вдалося захистити мир, здобути перемогу та зберегти рідну землю! Нехай любов до своєї Батьківщини, яку Ви обороняли ціною власного здоров’я та готовністю віддати за неї своє життя,  ніколи не покидає Вас!

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Перемогу в найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Ми  у вічному боргу перед нашими ветеранами –  за обірвану війною юність, за силу духу, за самопожертву, за зламані долі, за втрачені заради миру життя.  Схилимо голову в пам’ять про тих, кого забрала кривава війна… Вічна їм пам’ять!

Спогади про ту війну, яка випала на долю наших співгромадян – дідусів і бабусь ,  непідвладні  часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв  рідну землю!

Шановні ветерани, нехай мир, який Ви нам подарували, завжди цінують прийдешні покоління, хай пам’ятають цю трагічну сторінку історії та будуть гідними нащадками  Ваших подвигів! День Перемоги – це любов до людей, це бажання жити у мирній країні, це мужність і сила!  Ми зобов'язані Вам  своїм життям і низько вклоняємось Вам за це! Дякуємо за Вашу віру, витримку та відвагу, за Ваш неоціненний внесок у Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні!З великою шаною і повагою до Вас

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА