01.09.2018

ДОРОГІ УЧНІ, БАТЬКИ ТА ВЧИТЕЛІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЩИНИ!

Щиро вітаю усіх вас з одним із найважливіших днів для кожного, хто навчається, і кожного, хто навчає, - з Днем Знань!

Для школярів, а особливо першокласників, 1 вересня – важливий і урочистий день: день ще невпевнених кроків до нових відкриттів, невичерпної енергії та тяги до великих знань. Хочу побажати вам у цій нелегкій дорозі по країні Знань посидючості за партою і уваги на уроках, дзвінкого сміху на перервах і позитивногоо настрою, високих оцінок і гідних перемог.

Для батьків День знань — особливе свято! У їх серцях воно завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Збувається ваша мрія — діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Шановні освітяни! На вас покладено важливе завдання – виховувати та навчати підростаюче покоління заради майбутнього нашої країни, адже тільки освічена нація має перспективи для подальшого розвитку та досягнення великих здобутків. Від вашої щоденної кропіткої праці залежить, яким воно буде це майбутнє!  Навчання дітей не можна назвати професією – це покликання душі.

Бажаю у цей святковий день усім здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя і Божого благословення!

 

З найкращими побажаннями

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко