17.03.2020

ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ – ПЕРШИЙ КРОК ДО СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕПІДСИТУАЦІЇ

Керівництвом районної державної адміністрації ведеться посилена робота в умовах карантинного періоду. Як було зазначено раніше, на рівні області та району сформовано план заходів, що дозволить максимально уберегти населення від можливих випадків захворювання на вірусну інфекцію, що розповсюджується країнами світу, - коронавірус.

За дорученням голови райдержадміністрації Ганни Яцишеної, відповідними структурними підрозділами був здійснений комісійний виїзд до автопідприємства «АТП-15107», що забезпечує перевезення пасажирів транспортом загального користування по маршрутам району, а також і міжміським маршрутам.

Через посилення небезпеки по розповсюдженню вірусу COVID-19, було вирішено та доведено до перевізників необхідність систематично проводити дезінфекцію автобусів. Керівництвом «АТП-15107» одразу ж було взято до уваги всі надані рекомендації, у чому мали змогу впевнитись члени робочої комісії.

Починаючи з 16 березня 2020 року, відповідно до чинних норм, в автопідприємстві проводиться ретельна обробка всіх транспортних засобів. З водіями, які працюють на маршрутах, та працівниками, що безпосередньо здійснюють заходи по дезінфекції, були проведені інструктажі та навчання по техніці безпеки.  На даний час перевізником дотримуються всі умови роботи в період карантинних обмежень.

Подібні огляди та перевірки виконання рекомендацій і рішень комісій з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій будуть проводитись по всіх напрямках й у всіх сферах суспільного життя.

Нагадуємо: на період карантину призупинено навчальний процес у закладах освіти району; скасовано проведення масових заходів; обмежено роботу установ та організацій, де може перебувати велика кількість людей тощо.

Голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена тримає ці питання на особистому контролі. З метою запобігання розповсюдження недостовірної інформації, що може спричинити паніку, райдержадміністрацією буде продовжено  інформування населення щодо роботи місцевої влади по запобіганню занесення коронавірусу на територію району до повної стабілізації епідеміологічної ситуації.