21.12.2020

ДІТЛАХАМ - ЧАРІВНЕ СВЯТО

День Святого Миколая – це свято, яке більш за все чекають наші діти! Вранці кожен з них сподівається знайти солодкий подарунок під подушкою та очікує на справжні дива.

За ініціативою голови районної державної адміністрації Ганни Яцишеної на вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, хлопців та дівчат з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та інших вразливих категорій до Дня Святого Миколая чекав справжній сюрприз – відвідування кінотеатру та безкоштовний перегляд фільму «Пітер Пен і Аліса в країні чудес». Маленьких відвідувачів у холі кінотеатру зустрічав Святий Миколай і кожен мав змогу зробити святкове фото на пам’ять. Дітки отримали купу позитивних емоцій, нові враження та ділилися один з одним і з дорослими своїм гарним настроєм.

Дехто завітав у гості і до районної державної адміністрації. І, звичайно, всі дітки отримали подаруночки від Святого Миколая. До цього свята також був проведений фото-конкурс «Сімейне фото», в якому із задоволенням взяли участь прийомні та опікунські родини, а також ДБСТ. Підсумки конкурсу будуть оголошені незабаром.

Ганна Яцишена щиро подякувала за допомогу в організації свята для дітей керівництво кінокомплексу «Атмосфера», організацію «Люди Х» та небайдужих до дитячої долі меценатів – аграріїв району, завдяки яким малеча отримала солодкі смаколики. Та наголосила що саме спільними зусиллями вдалося подарувати діткам справжнє свято – з дивами і подарунками!