23.07.2019

Сьогодні, 23 липня 2019 року, заступник голови районної державної адміністрації Альона Шихалієва та причетні структури взяли участь у проведенні селекторної наради облдержадміністрації. У ході наради першим на порядку денному було розглянуто питання щодо стану виконання розпорядження голови Одеської облдержадміністрації «Про додаткові заходи щодо підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни».

Також під час наради обговорили хід підготовки до нового навчального року. За інформацією відділу освіти, науки, молоді та спорту райдержадміністрації, у Білгород-Дністровському районі для забезпечення якісної та доступної середньої освіти «Нова українська школа» було проведено тендерну процедуру «комплект парта» та по результатам торгів укладено договір на суму 325,0 тис.грн. На закупівлю дидактичних матеріалів укладено договір на суму 88,03 тис.грн. Доступом до мережі Internet забезпечено 100%  загальноосвітніх навчальних закладів району. З метою дотримання вимог нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки було придбано вогнегасників на суму 26,4 тис.грн., а також укладено договір на закупівлю пожежних щитів на суму 49,0 тис.грн.

Крім того, на селекторній нараді йшлося про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет в районах області. В нашому районі на обліку інсулінозалежних хворих перебуває 202 особи. Пацієнти забезпечені інсулінами за рецептами на 100%.

По завершенню наради були надані відповідні доручення.