18.02.2021

ГАННА ЯЦИШЕНА провела нараду з питання реорганізації РДА

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганна Яцишена разом з заступником голови Тетяною Домчинською  провела нараду з керівниками апаратів та керівниками причетних структурних підрозділів  Саратської та Татарбунарської районної державної адміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання  щодо правонаступництва майна, прав та обов’язків райдержадміністрацій, що припиняють діяльність, та питання передачі документів тимчасового, тривалого та постійного зберігання в умовах реорганізації районних державних адміністрацій.

Під час наради Ганна Яцишена наголосила, що Білгород-Дністровська райдержадміністрація одна з найперших виявила ініціативу в обговоренні питань приєднання. Також було наголошено, що майно ліквідованих райдержадміністрацій передається на баланс новостворених районів, а далі – на баланс відповідних ОТГ. Для комісій з реорганізації важливою є своєчасність надання передавального акту, який повинен містити положення про правонаступництво щодо всіх фінансових зобов’язань районної державної адміністрації, що ліквідується.

«Важливо дотриматися всіх законодавчих норм у передбачені терміни, діяти виключно в межах законодавства України, чітко та ефективно», - зазначила Ганна Яцишена.