29.07.2019

Під керівництвом Сергія Ільченка, голови районної державної адміністрації, за участі його заступника Наталі Гречановської, керівників структурних і територіальних підрозділів  29 липня 2019 року відбулась щотижнева апаратна нарада.

Під час наради було обговорено ряд важливих питань, які стосувалися криміногенної ситуації в районі, виконання бюджету, плану заходів районної адміністрації.

Крім того, під час наради була заслухана інформація  про результати проведення позачергових виборів народних депутатів України. Протягом виборчого процесу відділом ведення Державного реєстру виборців була проведена  робота по підготовці списків виборців, здійснено виготовлення іменних запрошень кожному виборцю тощо. По результатам оцінки стану справ та роботи всіх відділів ВДРВ за травень та червень місяць 2019 року, відповідно до рейтингів, визначених ЦВК, відділ займає І місце в області.

Також під час наради була заслухана інформація про надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості за період січень-липень 2019 року, а саме було зазначено, що станом на 01.07.2019 року в центрі зайнятості перебуває 501 безробітний,  з яких 225 осіб, що проживають в сільській місцевості. З початку року працевлаштовано 831 незайнятих громадян, в тому числі 548 осіб, що мали статус безробітного. На кінець звітного періоду допомогу по безробіттю отримували 403 безробітних.

 У ході апаратної наради було розглянуто ряд питань, які потребують першочергового вирішення, а саме:  розглянуто питання щодо підготовки перших класів до нового навчального року, в рамках реформи «Нова українська школа». Було зауважено, що вже придбано більшість технічного обладнання, та розпочато роботу щодо їх  передачі навчальним закладам.

Також підіймалось питання підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років.

По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.