13.05.2019

Сьогодні, 13 травня 2019 року, голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко провів зустріч з представниками зарубіжної делегації, зокрема з Державним секретарем з фінансів Австрії Юбером Фуксом. Спільно з гостями було здійснено виїзд до сільських рад, в яких реалізовувалися проекти.
«Наразі, спілкуючись з нашими гостями ми окреслили перспективи подальшої співпраці, зміцнення двосторонніх стосунків та збільшення інвестиційних проектів у Білгород-Дністровському районі. Вважаю, що подібні зустрічі дуже важливі, і для нас – це потужний крок у напрямку євроінтеграції. Дуже важливо, що це стосується не тільки інтеграції у соціальній та культурній сферах, а саме інтеграції в економічному плані. Для нас велика честь зустрічати сьогодні зарубіжних гостей. Зокрема, ми поспілкувалися з Юбером Фуксом, який також наголосив на подальшій підтримці та допомозі з боку австрійської сторони. Сподіваюсь, що дана зустріч стане доброю традицією і ми будемо проводити такі заході якомога частіше», - зазначив під час спілкування очільник району Сергій Ільченко.
Нагадуємо, що у районі реалізовані три грантових проекти, отриманих від Австрійської Агенції Розвитку спільно з ПРООН, за підтримки районної державної адміністрації, Семенівської, Приморської та Підгірненської сільських рад. В рамках даної співпраці було впроваджено два мікропроекти по енергозбереженню – заміна вікон та дверей у Семенівському та Приморському навчальному закладах, а також придбано сучасну сівалку для кооперативу «ТопАгроСервіс» у Підгірненській сільській раді.