27.05.2019

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ЧЕРГОВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

 

Під головуванням очільника районної державної адміністрації Сергія Ільченка 27 травня 2019 року відбулась щотижнева апаратна нарада. Під час засідання були розглянуті питання щодо криміногенної ситуації в районі, виконавської дисципліни управлінь, відділів та служб органу влади тощо.

Начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту Тетяна Мунтьян поінформувала присутніх про хід проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, доповідач зазначила, що з 2021 року обов’язковим для складання стане такий предмет як математика.

Також у ході проведення апаратної наради було заслухано доповідь Карналіївського сільського голови Сергія Холостенка. Окрему увагу приділено питанню оздоровлення дітей влітку 2019 року.

«У нас в районі, як і загалом в Україні, є діти, які потребують значної уваги з боку держави та органів влади. Це ті діти, що є сиротами, позбавленими батьківського піклування, а також ті, що опинились у складних життєвих обставинах. Тому наш обов’язок – забезпечити всі умови для того, щоб ці діти мали змогу оздоровитися, відпочити за державні кошти та кошти місцевих бюджетів. У першу чергу, ми дбаємо про їх життя і здоров’я, про те, щоб у кожної дитини було дитинство. Вкотре наголошую, що чужих дітей не буває! І ми спільно з органами місцевого самоврядування повинні зробити все від нас залежне, аби охопити оздоровленням максимальну кількість дітей пільгових категорій. Вони мають відчувати підтримку та захист з боку дорослих!» - підкреслив голова райдержадміністрації Сергій Ільченко.

По завершенню наради керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення.