09.09.2019

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ПЕРШУ АПАРАТНУ НАРАДУ МІСЯЦЯ

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 9 вересня 2019 року провів апаратну нараду, у якій взяли участь заступники голови, керівники структурних та територіальних підрозділів, представники ЗМІ.

Під час  наради йшлося про криміногенну ситуацію на території населених пунктів району, виконання бюджетів сільських рад, планування роботи органу влади тощо. Зокрема, було наголошено, що 13 вересня відбудеться зустріч з представниками Австрійської агенції розвитку щодо підведення підсумків реалізації проектів ПРООН в Одеській області. У нашому районі було реалізовано три таких проекти, завдяки чому наш район є одним із кращих в регіоні в даному напрямку.

Також у ході апаратної наради було заслухано інформацію начальника відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду Гульнур Ядвіги щодо перерахунку пенсій з 1 липня поточного року та сервісу «Е-пенсія» - призначення пенсії в один дотик». Як зазначалося, новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Фонду. Сервіс передбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді, (заява та копії документів, завірені електронним підписом); після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення. Більш детально з інформацією можна ознайомитись за посиланням http://b-dnistrov-rda.odessa.gov.ua/teritoraln-pdrozdli/b-dnistrov-upravlnnya-veterinarno-medicini/b-dnistrov-upravlnnya-pensjnogo-fondu-ukrani/priznachennya-pensj-v-odin-dotik/.

Особливу увагу під час апаратної наради очільник району Сергій Ільченко акцентував на питанні підготовки до опалювального сезону. Начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Галина Добрєва поінформувала про стан справ щодо готовності закладів соціальної сфери до зимового періоду 2019-2020 років.

Крім того, голова райдержадміністрації поставив питання щодо проведення тендерних процедур по будівництву амбулаторії у Приморській сільській раді та по розробці детальних планів на території району загалом.

По завершенню наради Сергій Ільченко надав  доручення заступникам голови, відповідно до їх повноважень, та керівникам структурних підрозділів.