19.05.2020

ГОЛОВНЕ – ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ

Час постійно диктує свої умови. Останні місяці були вкрай важкими для всієї нашої країни та її мешканців, і наш район не є виключенням. По всій території триває карантинний режим. Але це саме час для того, щоб забути свої амбіції, згуртуватися навколо спільних цілей і допомагати один одному.

Нові виклики, що постали перед районною та місцевими гілками влади, чітко показали всі  «слабкі місця». Завдяки підтримці вищих органів влади, виділенню коштів з резервного фонду районного бюджету, вдалося забезпечити речами першої необхідності при боротьбі з COVID-19. Але одна з непростих проблем залишалась не вирішеною – це відсутність транспортних засобів. Зважаючи на карантинні обмеження, автобуси загального користування та маршрутні таксі припинили здійснювати перевезення пасажирів, а службового транспорту в об’єднаних громадах та сільських радах на всі потреби не вистачає.

Головою районної державної адміністрації Ганною Яцишеною, під час такої складної ситуації через розповсюдження коронавірусної інфекції, було прийнято рішення про передачу в безоплатне тимчасове користування службових автомобілів райдержадміністрації марки «Тойота» та ВАЗ для вирішення потреб мешканців Старокозацької громади та територіально наближених сільських рад району, а також для медпрацівників.

«Рішення про передачу у тимчасове користування автомобілів для потреб громад, що є найбільш відділеними від міста, було прийнято ще більше місяця тому. Але існує певна затримка в оформленні необхідної документації, без якої не обійтися, оскільки це службовий транспорт. На даний час уже все підготовлено для надання автомобілів у користування. Вважаю, що це зробити просто необхідно! Мабуть, для багатьох незвично, що керівництво районної адміністрації залишається без таких переваг, як службовий транспорт. Але перш за все хочеться по можливості допомогти людям! Для нас в даному разі головне, скільки наших мешканців отримають від цього користь: для людей вразливих категорій це дасть можливість за необхідності дістатися у лікарню, завдяки чому може бути врятоване життя. А це набагато важливіше за те, яким транспортом користуватимуться і на чому будуть приїжджати на роботу керівники району! Ми повинні працювати і працюємо не для себе, а першочергові наші завдання – враховувати інтереси й потреби жителів нашого району!» - прокоментувала своє рішення Ганна Яцишена.

Голова райдержадміністрації також вкотре наголосила, що завжди готова почути кожного, кому необхідна допомога. Крім того, Ганна Яцишена зазначила, що на офіційних сторінках райдержадміністрації буде продовжено інформування населення про діяльність органу влади у напрямках соціального захисту, медичного обслуговування та інших суспільно важливих сфер.