30.07.2018

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ВИХОВУВАТИСЬ У РОДИНІ, - СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО

Під час апаратної наради, що пройшла під головуванням очільника району Сергія Ільченка 30 липня 2018 року, було розглянуто питання про роботу служби у справах дітей, з якого доповіла начальник служби Ірина Іванова.

Як зазначила доповідач, на території Білгород-Дністровського району проживає 121 опікунська сім’я, де виховується 181 дитина, 10 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 25 дітей.  На даний час у державних закладах перебуває 17 дітей зі статусом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Продовжується робота по влаштуванню до сімейних форм виховання.

В рамках виконання регіональної та районної програм  забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2020 роки, на умовах співфінансування за рахунок обласного, районного та сільських бюджетів, у 2018 році передбачені кошти  для придбання житла особам зазначеної категорії.

       Крім того, районною адміністрацією до Служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації було подано та сформовано два пакета документів, з метою придбання двох будинків сімейного типу, до яких планується влаштування 10 дітей із державних закладів, а також пакети документів для придбання за рахунок субвенції власних квартир двом дітям-сиротам.

«Сьогодні ми ставимо перед собою надважливе завдання – здійснити усіх заходів, аби кожна дитина виховувалась у родині. Жоден державний заклад, які б гарні умови там не були,  не дасть змоги дитині підготуватися до дорослого життя, розкрити свій потенціал, відчути, що таке сім’я. Це досить гостре питання на сьогоднішній день. В минулому році ми забезпечували осіб з числа дітей-сиріт власним житлом, придбали  будинки для створення Дитячих будинків сімейного типу, цього року дану роботу ми продовжуємо. Впевнений, що до кінця року в районі усі діти, які не мають рідних батьків, будуть виховуватися в сім’ях, отримувати тепло та добро від прийомних матері та батька, і зрозуміють, що в цьому світі є люди, які про них піклуються», - наголосив Сергій Ільченко наприкінці обговорення питання.