14.03.2020

МИ ВКЛОНЯЄМОСЬ ПЕРЕД ВАШИМ ПОДВИГОМ: День добровольця у Білгород-Дністровському районі

Шість років тому, у березні 2014го, перші добровольці стали на захист нашої землі, вступили у боротьбу за майбутнє України.

Вшановуючи подвиг людей, які добровільно,  за покликанням душі, заради народу України, залишивши свої сім'ї, пішли виборювати мир на своїй землі,  Верховною Радою України було встановлено 14 березня  - Днем добровольця України.

На даний час, у зв'язку із можливим розповсюдженням коронавірусу,  на державному рівні було обмежено проведення масових заходів за участю великої кількості людей.  Проте, щоб вшанувати наших громадян, які своєю мужністю, героїзмом, відданістю рідному народу довели, що для них Україна – єдина і неподільна,  співробітники районної державної адміністрації на чолі з головою Ганною Яцишеною взяли участь у покладанні квітів до Меморіальної дошки та інших пам'ятників.

«Зараз такий час, коли в усьому світі вирує новий вірус, і ми не можемо проводити масштабні заходи,  щоб не наражати нікого  на небезпеку. Поки існує загроза даного захворювання,  всі заходи з великою кількістю учасників  не будуть проводитися. Але ми не можемо забувати про тих людей,  які пішли захищати нас із вами, ризикуючи власним життям.  Найменше,  що ми можемо зробити, -  це схилити голови в пам'ять про тих, хто загинув у боротьбі за незалежність і свободу,  і сказати щирі слова вдячності всім живим, всім нашим захисникам, які й дотепер боронять рідну  Батьківщину», - прокоментувала очільниця району Ганна Яцишена. 

Інші учасники також наголошували, що пам'ять про наших співвітчизників-добровольців не згасне, а також зазначали, що у нашої країни дійсно буде майбутнє,  допоки є люди, які готові у будь-який момент стати на її захист.