09.11.2020

МОВА – ЦЕ ДУША НАРОДУ

Дорогі земляки, шановні мешканці нашої мальовничої Білгород-Дністровщини!

Сьогодні, 9 листопада, ми з вами відзначаємо велике свято для нашого народу – День української писемності та мови!  Наша рідна мова – один із найбільших духовних скарбів нації, що дає кожному з нас відчуття єднання та усвідомлення того, що ми є частиною одного народу зі своєю самобутньою культурою та багатовіковою історією.

Рідне слово завжди було необхідною і важливою ланкою між минулим, сьогоденням і майбутнім. І нам, українцям,  дуже пощастило, що ми маємо настільки безцінний дар – нашу українську мову, яка є однією з наймилозвучніших у всьому світі!

Щодня і щогодини, спілкуючись українською мовою, ми забезпечуємо той безперервний зв’язок поколінь, що допомагає нам у найважчі часи. Завдяки рідній мові ми возвеличуємо нашу неньку – Україну та весь народ, а тому наше з вами спільне завдання – й надалі розвивати та збільшувати престиж прекрасного українського слова.

З нагоди свята вітаю усіх вас та бажаю нашим мешканцям за допомогою рідної мови продовжувати будувати вільну, незалежну та єдину державу і виховувати прийдешні покоління у повазі до слова, свого народу та Батьківщини!

 

З повагою

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА