09.02.2019

«Мужність, подвиг, братерство»

День вшанування учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів, відзначається в Україні з 2004 року. Це свято шани тих синів України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав. 

У Білгород-Дністровському районі до Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів присвятили низку заходів. Так, 9 лютого 2019 року в актовій залі Шабівського навчально-виховного комплексу відбувся патріотичний захід "Мужність, подвиг, братерство!"
З вітальними словами до присутніх звернувся очільник району Сергій Ільченко, зазначивши, що подвиг наших земляків у ті далекі часи є гідним прикладом для підростаючого покоління. 

До привітань долучились в.о. голови районної ради Валентина Орлова, голова Шабівської об’єднаної територіальної громади Василь Древаль, голова Білгород-Дністровської районної ради ветеранів Павло Ластовецький, голова спілки ветеранів Афганістану Білгород-Дністровського району Анатолій Кротов. Під час урочистої частини воїнам-інтернаціоналістам району вручили Почесні нагороди. Хвилиною мовчання згадали тих, хто не повернувся з афганської чужини до рідної домівки.  Усі учасники заходу на чолі із керівництвом району приєдналися до пам’ятної ходи воїнів-афганців та взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. В ЗОШ № 1 відбулось відкриття районного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті воїнів інтернаціоналістів.
Концертну програму та урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було підготовлено керівництвом та артистами відлілу культури райдержадміністрації.