20.03.2020

НІ- НЕЛЕГАЛЬНИМ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ!

 

Сьогодні, в рамках карантинного режиму та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Ганни Яцишеної, в районі обмежено рух транспорту загального користування для того, щоб не наражати мешканців населених пунктів на небезпеку захворіти респіраторною інфекцією COVID-19. Дані вимоги були визначені як на державному  рівні, так і  прийняті обласною та районною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Проте, як стало відомо, не всі на сьогоднішній день дотримуються визначених норм. За заявами громадян з’ясувалось, що на районних маршрутах під час заборони почали працювати так звані «нелегальні перевізники».

Зважаючи на це та з метою швидкого реагування на порушення, очільницею району Ганною Яцишеною було терміново проведено онлайн-нараду, в ході якої прийнято рішення про створення робочої групи щодо здійснення моніторингу стану дотримання  встановлених обмежень регулярних та нерегулярних  перевезень пасажирів під час дії карантинного режиму на території району.        

До складу цієї робочої групи увійшли співробітники районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань захисту прав споживачів районної ради, представники міського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Робочою групою, починаючи з 20 березня 2020 року,  здійснюється моніторинг стану виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про заборону роботи регулярних та нерегулярних  перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування по                                     Білгород-Дністровському району» по діючих приміських автобусних маршрутах на території району, в тому числі на початкових, кінцевих та проміжних зупинках, з виїздом до населених пунктів району. Під час виявлення порушень, робочою групою будуть складатися відповідні акти, після чого на винуватців накладатимуть штрафи у розмірах, визначених чинним законодавством.

«Дуже прикро, коли люди не розуміють всю серйозність ситуації. Карантинні заходи та призупинення пасажирських перевезень – це вимушені запобіжні засоби, щоб вберегти життя і здоров’я людей! Основні перевізники, які офіційно працюють на районних маршрутах, з розумінням поставилися до обмежень, які були визначені на період карантину, втрачаючи власний прибуток. Тому ми будемо суворо ставитися до всіх «нелегалів», які, користуючись ситуацією, спричиняють загрозу для людей щодо захворювання на коронавірус. З цим ми будемо жорстко боротися», - підкреслила Ганна Яцишена.

Про результати діяльності робочої групи районна адміністрація інформуватиме населення у наступних матеріалах. Крім того, зазначаємо, що група працюватиме кожного дня, включаючи святкові та вихідні.

УВАГА! Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до власного захисту і захисту оточуючих людей, та у разі, якщо ви стали свідками «нелегальних» перевезень, телефонувати до чергової частини відділу поліції за номером +38 (098) 138 6443,  а також на «пряму» лінію райдержадміністрації за номером (04849) 2-20-34, що працює з 8.00 до 15.00 з понеділка по п’ятницю.