06.07.2018

НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ - ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ТА РІВЕНЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРАЦІВНИКІВ В РАЙОНІ

Першим заступником голови райдержадміністрації Наталею Гречановською  6 липня 2018 року було проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати. Фахівцями райдержадміністрації спільно з іншими причетними службами постійно здійснюється  моніторинг стану оплати праці, а підприємствам, установам та організаціям району надається методична допомога з даного питання.

Як зазначалося під час засідання, станом на 1 липня поточного року проведеними на підприємствах району перевірками державним інспектором Держпраці порушень щодо легалізації виплати заробітної плати не виявлено.

«Дана комісія є дорадчим органом Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, який утворено з метою забезпечення здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати, виведення заробітної плати та зайнятості населення з «тіньового» сектору економіки та легалізації зайнятості населення та заробітної плати», - підкреслила у ході засідання Наталя Гречановська.

 Керівникам приватних підприємств, які взяли участь у засіданні, надавалися практичні рекомендації виплачувати заробітну плату, згідно з  кваліфікацією працівника, але не менше встановленого законодавством мінімуму, який з 01.01.2018 року складає 3723 грн.