04.02.2019

НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ РАЙОНУ ОБГОВОРЕНО У ХОДІ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 4 лютого 2019 року провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та організацій району.

На початку засідання очільник органу влади вручив першому заступнику Наталі Гречановській нагороду – Почесну грамоту Одеської облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного наради, були обговорені питання щодо криміногенної ситуації в районі, виконання бюджету, стану виконавської дисципліни тощо.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ольга Розуменко прозвітувала про роботу структурного підрозділу протягом 2018 року, а також надала інформацію з підготовки до проведення виборів Президента України, що відноситься до повноважень відділу. Доповідач зазначила, що інформування населення відбувається шляхом оприлюднення матеріалів на офіційному веб-сайті та у місцевих ЗМІ.

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко акцентував значну увагу на питанні орендної сплати за паї за минулий рік. Як повідомила начальник управління агропромислового розвитку Наталя Смертенюк, не всі здійснили сплату за попередній рік.

«У минулому році, згідно з чинним земельним законодавством, проводилась робота по переукладанню договорів та встановлено розмір плати за оренду – не менше 8% від нормативно-грошової оцінки. Уже закінчився 2018 рік, пройшли свята, тож терміново необхідно провести роботу, щоб сплата була здійснена стовідсотково. Ті кошти, що недоотримає бюджет, в першу чергу недоотримають прості громадяни, діти у дошкільних закладах, школярі.  Разом з тим, не вистачатиме коштів ані на ремонти та будівництво, ані на вирішення ряду інших нагальних питань. Наше завдання – залучати більше додаткових коштів, щоб збільшити бюджет. Саме від цього, в першу чергу, залежить економічний розвиток району та благополуччя людей», - підкреслив Сергій Ільченко.

Очільник району доручив причетним активізувати роботу у даному напрямку та взяти це питання на особистий контроль.

Крім того, під час наради головою адміністрації було озвучено, що існувало певне проблемне питання по виплаті заробітної плати техперсоналу навчальних закладів. «На сьогодні це питання вирішено повністю! Кошти уже на рахунках, тож сьогодні-завтра будуть здійснені виплати у повному обсязі. А також пройде оплата по енергоносіям та теплопостачанню», - зауважив керівник органу влади.

По завершенню наради голова райдержадміністрації Сергій Ільченко надав керівникам  структурних підрозділів відповідні доручення.