03.11.2020

НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ!

Всім відомо, що розвиток жодної держави неможливий без якісної освіти для дітей. Саме тому, приступивши до обов’язків голови районної державної адміністрації, одними із пріоритетних напрямків роботи мною були визначені охорона дитинства та якісний рівень виховання й освіти!

Протягом останнього часу діяльність районної влади на цій ниві приносить добрі результати: поступово забезпечуються необхідними речами діти з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, з дитячих будинків сімейного типу, з прийомних родин, а також постійно триває робота по забезпеченню навчальних закладів району.

Відтак, кожна школа сільських рад Білгород-Дністровщини для перших класів отримала нові меблі, згідно зі стандартами Нової Української Школи. Зокрема, на кожного учня-першокласника було придбано комплекти одномісних антисколіозних парт зі стільцями, а також для облаштування кабінетів – письмові столи з шухлядами, шафи для одягу і книг, м’які пуфи для зон відпочинку.

Крім того, подбали не тільки про перші класи. Для одного учня Приморської школи з проблемами опорно-рухового апарату закуплено парту та спеціальне крісло, що було замовлено у спеціалізованому Львівському магазині, який реалізовує товари для дітей з особливими освітніми потребами.

Усі закупівлі узгоджені з основними вимогами державної програми НУШ та здійснені за рахунок цільової освітньої субвенції. То ж тепер кожен першачок в нашому районі, окрім доступу до навчальної програми, забезпечений і належними умовами перебування в школі. А сьогодні – це дуже важливо, адже наше спільне завдання – і влади, і освітян, - не лише передати підростаючому поколінню знання та досвід, а й потурбуватися про їх здоров’я і комфорт! Впевнена, що тепер наші дітлахи навчатимуться тільки на «відмінно»!

Але на цьому забезпечення шкіл не завершується. Найближчим часом очікуємо поставку сучасної техніки – комп’ютерів, багатофункціональних пристроїв (принтер, сканер, ксерокс) та дидактичних матеріалів.

«Усе краще – дітям!» - для мене це не просто вислів, а справжній заклик до дії!

Діти – то наша сила, наше майбутнє та наше життя, а тому спільно ми маємо подарувати їм радісне та щасливе дитинство!

 

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА