05.02.2021

4 лютого, голова Білгород-Дністроської районної державної адміністрації Ганна Яцишена спільно із заступником голови Тетяною Домчинською, керівником апарату Катериною Бошняк та завідувачем сектору правової роботи Альвіною Антіловою з робочим візитом відвідали Саратську і Татарбунарську райдержадміністрації, в рамках проведення реорганізації, відповідно до адміністративно-територіальної реформи.

Як уже наголошувалося раніше під час проведення спільних нарад за участі даних адміністрацій, головні питання стосуються інвентаризації і передачі майна, згідно з чинним законодавством, а також забезпечення працевлаштуванням співробітників зазначених адміністрацій, зважаючи на процес їх ліквідації шляхом приєднання до Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.

Особливу увагу було приділено збереженню системи соціального захисту населення та функціонуванню відповідних відділів у колишніх Саратському і Татарбунарському районах. Безперечно, без належної роботи працівників, що відповідають за цей напрямок роботи, неможливо забезпечити безперервне та якісне надання послуг нашим громадянам.

У ході візиту відбулась зустріч з начальниками управлінь Татарбунарської адміністрації Надією Гєрбєй та Саратської адміністрації Тетяною Голубчик, вислухали їх пропозиції щодо структури майбутніх підрозділів і віддалених місць роботи, оглянули приміщення, у яких на даний час розташовані управління.

При формуванні кількісного складу структури управління, зокрема Саратського й Татарбунарського відділів, враховувалась чисельність отримувачів пільг по кожному колишньому району: у Саратському їх близько 13 тисяч осіб, у Татарбунарському – близько 14 тисяч осіб, у Білгород-Дністровському – близько 22 тисяч осіб.

Після проведених зустрічей будуть розглянуті всі пропозиції та враховані під час формування остаточної структури управління соціального захисту населення.