10.07.2020

НЕ ЗАЛИШАЙМО БЕЗ УВАГИ НАШИХ ВЕТЕРАНІВ!

Цього тижня очільниця району Ганна Яцишена спільно з головою громадської ради Олександром Яровим здійснили виїзд до села Курортне, де завітали до ветерана Другої світової війни Прокофія Степановича Собченко, щоб привітати його з 97-ю річницею. Приїхали не лише привітати, а й виконати важливу місію – вручити Прокофію Степановичу Почесну відзнаку «75 років Перемоги над нацизмом», яку одразу ж приєднали до інших нагород ветерана. Звичайно, не обійшлося без святкового торту та квітів.

Прокофій Степанович дуже розчулився та подякував за увагу від районної влади. У нього в кімнаті і досі Подяка від районної адміністрації, висловлена йому з нагоди Дня Перемоги 9 травня 2020 року.

Під час нашого візиту ветеран згадував прожите життя, воєнні роки.  Розповідав, як у жовтні 1944 року потрапив на фронт, був мінометником.

Дуже оберігають свого найповажнішого родича близькі та рідні. У родині його люблять, поважають та піклуються про нього, адже у такому віці обійтися без сторонньої допомоги вкрай важко. Рідні Прокофія Степановича розповідали, що у роки війни він брав участь у Балатонській та Берлінській операціях, а також у визволенні Угорщини й Австрії. Був тяжко поранений, внаслідок чого отримав інвалідність.

За свої бойові заслуги Собченко Прокофій Степанович був нагороджений орденами «Вітчизняної війни» ІІІ ст., «За мужність» ІІІ ст., медалями «За перемогу над Німеччиною», «40 років Перемоги», «60 років Перемоги», 260 років визволення України», «70 років Збройних Сил СРСР», «Захисник Вітчизни», «Ветеран праці». А тепер до цього переліку додалась Почесна відзнака «75 років Перемоги над нацизмом».

Щиро хочеться побажати Прокофію Степановичу міцного здоров’я, щоб він продовжував радувати своєю присутністю близьких та рідних людей, Миру йому, за який він боровся із ворогом у молоді роки, та Божого благословення! З кожним роком ветеранів стає все менше, то ж наше велике бажання, щоб Прокофій Степанович залишався з нами якомога довше! Хай в його домі завжди буде тепло та затишно, щоб кожного дня він відчував підтримку і турботу своїх нащадків. Ми вдячні йому за Перемогу!

«Також хочу подякувати представнику громадськості району, активному діячу, голові громадської ради Олександру Сергійовичу, який завжди знаходить час для добрих справ, повсякчас цікавиться життям нашого краю і його мешканців та у будь-який момент готовий прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Впевнена, що завдяки таким людям та об’єднанню зусиль влади і громадськості ми будемо продовжувати допомагати нашими ветеранам, людям поважного віку та усім жителям вразливих категорій, яким це необхідно!» - зазначила Ганна Яцишена.