13.02.2020

НЕФОРМАЛЬНА ЗУСТРІЧ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

12 лютого 2020 року Ганна Яцишена зустрілась з представниками громадської ради.  Метою зустрічі було обговорення майбутньої співпраці громадських організацій з районною владою.

У ході знайомства представники громадянського суспільства поінформували очільницю району про діяльність своїх організацій та роботу у складі громадської ради при райдержадміністрації.

Також від представників громадськості  поступили ряд пропозицій  та своє бачення на подальшу взаємодію. Були окреслені напрацьовані пропозиції щодо нових підходів у реалізації управлінської діяльності із залученням громадськості.

Голова райдержадміністрації Ганна Яцишена у свою чергу зазначила, що думка громади є невід’ємною частиною у вирішенні проблемних питань району, тому райдержадміністрація дослухатиметься до громадськості та підтримуватиме цікаві і прогресивні ініціативи. 

«Приємно відзначити, що у складі громадської ради  так багато професіоналів! Впевнена, що наша подальша взаємодія принесе користь району та його жителям. І, співпрацюючи разом з вами, сподіваюсь, що ми зможемо вирішити нагальні проблемні питання громадян», - зауважила керівник органу влади Г.Яцишена.

По одному з найболючіших питань, що були озвучені представниками громадськості, Ганною Яцишеною, не відтерміновуючи його розгляд, було прийнято рішення щодо проведення спільної робочої зустрічі з обговорення доцільності припинення діяльності Шабівського медичного закладу – родильного будинку. Під час запланованого заходу кожен з учасників матиме змогу висловити свої думи  і пропозиції з даного приводу.