31.01.2019

Нова фома заяви та декларації на оформлення субсидії

За дорученням очільника району Сергія Ільченка, Білгород-Дністровською райдержадміністрацією розпочато інформаційну кампанію щодо змін у питанні оформлення субсидій.

Інформуємо населення району, що Міністерством соцiальної політики України та Урядом запроваджено монетизацію пільг і субсидій.

           «Сьогодні і держава, і місцеві органи влади дбають про те, щоб кожен мешканець нашої країни мав змогу отримати належні йому пільги. Люди мають знати про свої права та бути обізнаними, як скористатися тією чи іншою соціальною послугою. Кабінетом Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалено Постанову, відповідно до якої надання житлових субсидій населенню відбуватиметься у грошовій формі. При цьому зазначається, що призначення допомоги на сплату комунальних плослуг залишається незмінним, а змінюється лише алгоритм виплати», - наголосив Сергій Ільченко.

За інформацією управління соціального захисту населення та охорони здоров’я райдержадміністрації, монетизація відбуватиметься у три етапи, а  з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено. 

З більш детальною інформацією та зразками заяви і декларації можна ознайомитись на офіційному веб-сайті райдержадміністрації за посиланням http://b-dnistrov-rda.odessa.gov.ua/info/b-dnistrov-n-strukturn-pdrozdli/b-dnistrov-n-upravl-nnya-soc-al-nogo-zahistu-naselennya-ta-ohoroni-zdorov-ya/b-dnistrov-n-nformac-ya-upravl-nnya-soc-al-nogo-zahistu-naselennya-ta-ohoroni-zdorov-ya/nova-foma-zayavi-ta-deklarac-na-oformlennya-subsid/