30.03.2020

ОБ’ЄДНУЄМОСЬ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ!

У теперішніх реаліях, в яких опинилась наша країна, й зокрема Білгород-Дністровський район, головою райдержадміністрації Ганною Яцишеною максимальна увага приділяється допомозі мешканцям району, які самі не мають змоги про себе потурбуватися. Це – найвразливіші категорії наших співгромадян: люди похилого віку, особливо понад 80 років, особи з інвалідністю тощо.

І саме тому, в такі часи, представники влади об’єднують свої зусилля спільно з благодійниками, меценатами  заради допомоги  людям.

Так, 30 березня 2020 року очільниця району Ганна Яцишена провела зустріч з керівником ТОВ «Белста» та благодійного фонду «Відродження» Аллою Гінак. Метою зустрічі стало обговорення співпраці у соціальному напрямку, а саме – передача продуктових наборів для вищезгаданих категорій громадян. Таких людей по району більше 800 осіб, чиї персональні дані не можуть бути розголошені, згідно з чинним законодавством.

Під час зустрічі було вирішено спільно з працівниками районної адміністрації, що опікуються малозахищеними верствами населення по району, здійснювати виїзди для передачі продуктів харчування. Співрозмовниками наголошувалось, що під час виїздів  будуть дотримуватися всі протиепідемічні та санітарні норми, аби не наражати жителів сіл на небезпеку.

«Сьогодні для районної влади, поруч із боротьбою проти поширення коронавірусу, основним пріоритетом є забезпечення малозахищених категорій населення району – пенсіонерів, одиноких людей та інвалідів. Зі свого боку можу запевнити, що стовідсотково готова до співпраці з небайдужими людьми, з представниками бізнес-структур, аби допомогти нашим жителям. Ми не відсторонюємось від тих проблем, що зараз перед нами постали, а готові до діалогу, щоб надати якомога більше допомоги кожному, кому це потрібно», - висловила свою думку Ганна Яцишена.

Крім того, завдяки співпраці між Міністерством соціальної політики  України  з представниками бізнесу, з метою забезпечення соціального захисту населення на період карантину,  мережею продуктових магазинів «АТБ» також буде надана адресна допомога мешканцям нашого району. Управлінням соціального захисту населення районної райдержадміністрації уже сформовано списки  громадян зазначених категорій, які безпосередньо перебувають на обліку в управлінні та територіальному центрі надання соціальних послуг, а також додатково отримано такі списки від усіх сільських рад та об’єднаних територіальних громад району. Їх уже направлено до Департаменту соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації. Тож, найближчим часом мешканці району отримають таку важливу для них допомогу.

Ганна Яцишена підкреслила, що забезпечення громадян необхідними речами та продуктами харчування – це першочергові завдання влади та усіх, хто може допомогти. Також голова райдержадміністрації наголосила, що й надалі відкрита до взаємодії у напрямку соціального захисту вразливих категорій.

Проте, не завжди і  не всі відгукуються на проблеми людей у такі непрості для них часи. Мешканці у своїх зверненнях часто бідкаються, що допомога надходить лише від місцевої влади та благодійників, натомість, нажаль, обласні депутати, за яких громадяни віддавали свої голоси, не поспішають на допомогу своїм виборцям.

«Ми повсякчас маємо пам’ятати, що всі ми – люди, і в кожного з нас може трапитись біда. Тому, закликаю всіх, хто має змогу допомогти, долучатися до благодійних вчинків! І ще раз наголошую, що завжди готова творити добро разом з вами», - зазначила Ганна Яцишена.