18.06.2019

ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З КООРДИНАТОРКОЮ СИСТЕМИ ООН В УКРАЇНІ ОСНАТ ЛУБРАНІ

 

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 18 червня 2019 року зустрівся з координаторкою з гуманітарних питань системи ООН в Україні Оснат Лубрані. У ході зустрічі представники делегації відвідали Підгірненську сільську раду, де було впроваджено проект ПРООН та придбано сучасну сівалку для сільськогосподарського кооперативу.

Під час спілкування із зарубіжними гостями керівник району зазначив, що зусиллями місцевої районної влади та активних громадян, що прагнуть розвивати свій край та країну в цілому, вдається досягти вагомих результатів.

«Крім того, що на даний час кооператив має змогу засівати свої поля завдяки сучасним технологіям, впровадження даного проекту ПРООН дало можливість і отримати нові робочі місця. Люди працюють на землі, вирощують екологічно чисті культури, що дійсно відповідають європейським стандартам. Ми вдячні представникам ПРООН за таку плідну співпрацю і сподіваємось на подальшу роботу у напрямку залучення інвестиційних та грантових проектів», - підкреслив Сергій Ільченко.

Керівник кооперативу Віталій Лупашко також звернув увагу на те, що проект вдалося досягти і завдяки підтримці районної адміністрації, керівництво якої надавало всебічну допомогу задля спільної мети.

Представник ПРООН Оснат Лубрані зазначила, що сьогодні дуже важливо підтримувати ініціативи молоді щодо економічного та культурного розвитку  і також висловила сподівання на співпрацю у майбутньому.