01.06.2018

Очільник району Сергій Ільченко відвідав Приморський пришкільний літній табір

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації та його заступник Альона Шихалієва  1 червня 2018 року відвідали пришкільний літній табір Приморської загальноосвітньої школи, де подарували дітям новий спортивний інвентар для школи.

Як зазначив Сергій Ільченко, спілкуючись з дітьми та вчителями, такий спортивний інвентар отримають усі школи району. «Цього року нам вдалося забезпечити літні пришкільні табори дворазовим повноцінним харчуванням, проводиться робота по доукомплектуванню інтерактивних класів у кожній школі, поступово навчальні заклади оснащуються спортивним інвентарем. Це тільки початок і ми не будемо зупинятись на досягнутому!», - наголосив очільник району.

Сергій Ільченко та Альона Шихалієва відвідали заняття дітей з декоративно-ужиткового мистецтва, оглянули приміщення їдальні та харчоблоку.

Під час спілкування з адміністрацією школи та педагогами, Сергій Ільченко цікавився потребами закладу, іншими проблемними питаннями.

«Приємно бачити усміхнені обличчя дітей. Дякуємо керівництву та педагогам школи за те, що відповідально ставитесь до своєї діяльності. Районна влада робить усе можливе, щоб допомогти вам у цьому. Якщо минулого року пришкільні табори були далеко не у кожній школі, то цього року майже стовідсотково. Крім того, цієї оздоровчої кампанії ми забезпечили дітям дворазове повноцінне харчування, у минулому році у пришкільних таборах було лише буфетне харчування. Ми повинні давати нашим дітям по-максимуму, адже за ними майбутнє», - зазначив у ході бесіди Сергій Ільченко.