11.03.2019

Одеська область готується до літнього туристичного сезону

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступник Альона Шихалієва та представники сектору туризму та курортів 11 березня 2019 року взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації.

У ході відео-конференції було детально розглянуто питання щодо підготовки до туристичного сезону 2019 року, безпеку та організаційні питання.

Білгород-Дністровський район уже почав готуватися то туристичного сезону поточного року. На початку квітня райдержадміністрацією  планується проведення  семінару-наради «Про підготовку до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2019 року в Білгород-Дністровському районі», на якому будуть розглянуті  важливі питання щодо розвитку туристично-рекреаційної зони.       

Відокремленим підрозділом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеській обласний лабораторний центр МОЗ України», починаючи з квітня, будуть щотижнево проводитись дослідження якості води в рекреаційних зонах району.

Крім того, рішенням комісії  з питань ТЕБ та НС від 01.03.2019 року  призначено відповідальних за забезпечення додержання вимог законодавства щодо безпечного використання водних об’єктів, а також за своєчасність та ефективність заходів із попередженням нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на водних об’єктах та визначені місця   масового відпочинку (пляжів).