13.02.2020

ОФІЦІЙНО: ЗАХИСТ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

12 лютого 2020 року за ініціативою очільниці району Ганни Яцишеної  пройшла нарада для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалістів, відповідальних за ведення діловодства, з питання дотримання вимог інструкції діловодства в органах влади.

Перед присутніми виступила начальник відділу діловодства та контролю апарату Наталія Хоменко, яка детально надала роз’яснення щодо ведення журналу вхідної та вихідної документації, порядку підготовки проектів розпоряджень райдержадміністрації та документування управлінської діяльності.

Головою райдержадміністрації під час наради було наголошено на необхідності проведення навчань, семінарів щодо ведення діловодства з відповідальними  працівниками управлінь, відділів, служб райдержадміністрації та окремих структурних підрозділів.

Підбиваючи підсумки робочої наради, Ганна Яцишена зазначила: «В райдержадміністрації тримається на постійному контролі ведення діловодства, відповідно до чинного законодавства. Документи повині відповідати вимогам нормативних актів, що регулюють виконання районною владою покладених на неї завдань і функцій. Крім того, йдеться і про захист самих державних службовців. Очолюючи такий професійний колектив, хочеться максимально вберегти співробітників від помилок та проблем, які можуть виникнути внаслідок цього. Кожний керівник структурного підрозділу несе персональну відповідальність за свій підпис, тому документи повинні бути оформлені належним чином за затвердженими нормами».

Також Ганна Анатоліївна зауважила, що завдання керівника – не тільки надавати доручення та контролювати працівників, але й захищати і допомагати уникненню проблемних ситуацій.