02.08.2018

Основні питання сесії районної ради

2 серпня 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступники Наталя Гречановська та Альона Шихалієва, керівники структурних підрозділів органу влади взяли участь у пленарному засіданнічергової дев'ятнадцятої сесії Білгород-Дністровської районної ради VII скликання.

На початку присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих військовослужбовців, які кожний день віддають життя на сході України.

Під час засідання було розглянуто більше тридцяти питань. Зокрема, у ході сесії  було заслухано доповідь щодо виконання Програми благоустрою населених пунктів Білгород-Дністровського району на 2016-2020 роки у 2017 році та  І півріччі 2018 року та питання виконання делегованих повноважень районній державній адміністрації з питання затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту у І півріччі 2018 року.

При розгляді питань  первинної медико-санітарної допомоги голова райдержадміністрації Сергій Ільченко запропонував створитигоспітальну раду, яка буде формувати  порядок змін у межах госпітального округу. Адже проблема надання медичних послуг є одною з найгостріших. Вирішенням цього важливого питання  мають об’єднано та постійно займатися всі рівні влади.

Наприкінці сесії голова райдержадміністрації Сергій Ільченко висловив слова вдячності депутатському корпусу за злагоджену співпрацю, зазначивши: «Тільки консолідована та злагоджена робота призводить до приймання важливих  рішень для подальшого соціально-економічного розвитку  району. Одним з таких питань є інвестиції. Нещодавно, у липні поточного року, в Одеській обласній державній адміністрації вже було підписано Меморандум про співробітництво на регіональному рівні. Вказаним документом передбачено будівництво вітроелектростанції.  Інвестиції складатимуть близько 250 мільйонів євро. Реалізація даного проекту позитивно вплине на інфраструктуру району».