10.02.2021

Основні теми сьогодення під час селекторної наради ОДА

У селекторній нараді, яку у режимі онлайн провів голова облдержадміністації Сергій Гриневецький, взяли участь: голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська, керівник апарату Катерина Бошняк, заступник головного лікаря КНП «Білгород-Дністровська  ЦРЛ» Олексій Філонов та працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

На початку наради Сергій Гриневецький звернув увагу присутніх, на те що за ініціативи Президента України Володимира Зеленського було підписано  Меморандум  про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України.

Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Також під час наради більш детально були розглянуті питання щодо  реконструкції приймальних відділень медичних закладів, будівництво й реконструкція амбулаторій у сільській місцевості, питання додаткового розгортання ліжко-місць для хворих на COVID-19, страхування медичних працівників зі здійсненням страхових виплат.

Окремо також були порушені питання щодо стану роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та питання функціонування ринку зовнішньої реклами за межами населених пунктів Одеської області.