12.02.2020

ОСОБЛИВА УВАГА – НАПОВНЕННЮ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена 12 лютого 2020 року провела апаратну нараду, протягом якої було розглянуто ряд питань. Зокрема, було заслухано інформацію відділу поліції щодо криміногенної ситуації в районі, а також виконання плану роботи органу влади, діяльності  відділу містобудування та архітектури тощо.

Значну увагу приділили інформації по виконанню та наповненню місцевих бюджетів. Т.в.о. начальника фінансового управління Людмила Вєлкова зазначила, що до районного бюджета  за січень поточного року фактично надійшло 1489,7 тис. грн. Сільські бюджети за даний період виконано в сумі 1958,3 тис.грн.   До районного  бюджету  за лютий, станом на 11 лютого, фактично надійшло 285,8 тис. грн. Очікуване надходження  власних  доходів до кінця лютого становить близько 900,0 тис. грн. Крім того, за лютий міжбюджетних трансфертів до районного бюджету надійшло у сумі  5762,6 тис. грн. (освітня  субвенція - 1484,0 тис. грн., медична субвенція - 2327,7 тис. грн.), в тому числі інші субвенції з місцевих бюджетів - 792,8 тис.грн. (від сільських рад та ОТГ).

Під час наради також торкнулися питання ліквідації наслідків негоди на території району та виконання посадовими особами своїх обов’язків під час надзвичайної ситуації. Очільниця району Ганна Яцишена доручила відповідальним підрозділам надати інформацію по організації робіт під час погіршення погодних умов та заслухати її на наступній апаратній нараді.

Крім того, детально було обговорено звіт про роботу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей; інформацію про зміни в законодавстві; доповідь по питанню соціального захисту населення та нововведень у даній сфері.

По завершенню розгляду кожного з питань порядку денного Ганна Яцишена надала відповідні доручення.