31.05.2018

Останній дзвоник пролунав для випускників педагогічного училища

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко та його заступник Альона Шихалієва 31 травня 2018 року взяли участь у проведенні свята Останнього дзвоника, що відбулось у Білгород-Дністровському педагогічному училищі.

Очільник району привітав студентів та випускників закладу, а також висловив слова подяки  його керівнику Володимиру Герасименку. «Приємно бачити сьогодні усміхнені обличчя випускників – вихователів та вчителів, які обрали свій життєвий шлях – передавати знання підростаючому поколінню. Завдяки старанням керівництва закладу, педагогічного колективу, в нашому районі та місті освітньою ланкою займаються дійсно добре підготовлені фахівці. У цей святковий день я бажаю вам наснаги, успіхів, натхнення у роботі, злагоди та миру! І всім студентам училища хочу побажати гідно продовжувати навчатися тій справі, яку ви обрали для себе, оскільки вчитель – одна з найважливіших професій сьогодення. Ви закладаєте основи світобачення у наших дітей і саме від вас залежить, яким буде майбутнє України», - зазначив Сергій Ільченко.

Керівник педагогічного училища привітав випускників та їх класних керівників, а після урочистої частини відбулось нагородження кращих студентів почесними грамотами.