22.10.2018

Під головуванням Сергія Ільченка 22 жовтня 2018 року відбулась чергова апаратна нарада райдержадміністрації

Під час проведення наради були заслухані доповіді щодо криміногенної ситуації в районі, виконання плану роботи органу влади, ходу виконання бюджету району, змін в законодавстві України тощо.

Начальник управління агропромислового розвитку Наталя Смертенюк поінформувала про роботу підпорядкованого структурного підрозділу в ІІІ кварталі 2018 року. За інформацією доповідача, протягом звітного періоду було розроблено та підписано 5 додаткових угод до основних договорів оренди земельних ділянок в частині перегляду орендної плати. Взято участь у засіданнях координаційної ради із забезпеченням надходжень до місцевих бюджетів. Також протягом ІІІ кварталу здійснено 12 виїздів до сільгосппідприємств району, під час яких розглядались технологічні процеси вирощування сільськогосподарських культур, винограду, своєчасної заготівлі кормів,  утримання худоби, птиці та охорони праці і техніки безпеки. У липні-серпні з керівниками сільгосппідприємств було проведено ряд робочих зустрічей та нарада,  за результатами яких було підписано 38  Меморандумів щодо підвищення відсотку орендної плати розрахунку за паї фізичним особам від 8% й вище від нормативно-грошової оцінки землі, а також відповідної сплати податку з фізичних осіб.

Крім вищезазначених питань, очільник району акцентував увагу на забезпечення освітньої галузі району. Зокрема, питання стосувалися покращення харчування, освітлення кабінетів тощо.

Також у ході апаратної наради торкнулися питання про стан підписання декларацій з сімейними лікарями. Сергій Ільченко наголосив на необхідності укладання договорів з медичними працівниками первинної ланки, оскільки це дає можливість мешканцям госпітального округу отримання якісної безкоштовної допомоги, гарантованої державою.

«Ми маємо докласти максимальних зусиль, щоб охопити медичним обслуговуванням всіх  жителів. Люди повинні знати, що будь-якої миті можуть звернутися до свого сімейного лікаря та отримати необхідну допомогу. Саме тому дуже важливо підписати декларації найближчим часом», - підкреслив голова райдержадміністрації.