08.10.2018

Під головуванням Сергія Ільченка пройшла щотижнева апаратна нарада

У районній державній адміністрації 8 жовтня 2018 року відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням Сергія Ільченка.

Відповідно до порядку денного наради, були заслухані доповіді керівників структурних підрозділів щодо виконання плану роботи органу влади, виконання бюджету району, планових показників, станом на 8 жовтня, звіт про роботу відділу економічного розвитку і торгівлі, змін в законодавстві.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що робота у сфері соціально-економічного розвитку є вкрай важливою в умовах сьогодення, адже від неї залежить добробут і кожної окремої громади, і району в цілому. Також Сергій Ільченко акцентував увагу на необхідності спільної роботи між відділом економічного розвитку і торгівлі та інвестиційною радою.

Крім того, було обговорено питання стосовно підписання декларацій з сімейними лікарями центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Ми повинні поінформувати населення нашого госпітального округу, до якого входять і місто, і район, і деякі населені пункти інших районів, про необхідність підписання декларацій з лікарями, оскільки це дасть можливість людям отримати гарантовану державою безкоштовну медичну допомогу», - підкреслив керівник району.

Також було заслухано інформацію щодо підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону.

По завершенню наради були надані доручення керівникам структурних підрозділів.