20.08.2018

ПЕРШІ КЛАСИ РАЙОНУ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ НОВОЮ ТЕХНІКОЮ ТА СУЧАСНИМИ НАОЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ, - СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО

Керівництвом та спеціалістами районної державної адміністрації проведено масштабну роботу по забезпеченню усіх перших класів ЗОШ району необхідним обладнанням, в рамках впровадження реформи «Нова українська школа».

Органом влади були проведені усі необхідні процедури та придбано нове оснащення та наочні матеріали для роботи за новими стандартами у навчальних закладах. Наразі, розпочато передачу техніки та матеріалів  до шкіл району.

Завдяки проведеній роботі, кожен перший клас нашого району отримає до нового навчального року:

ü  ноутбуки, багатофункціональні пристрої, колонки, безпровідні комп’ютерні мишки, відеопроектори, екрани;

ü  ламінатори, плівки для ламінатора, зовнішні запам’ятовуючі пристрої;

ü  комплекти одномісних парт та стільців з регулюванням висоти, аудиторні дошки, шкільні шафи для одягу та зберігання дидактичних матеріалів, столи та стільці для вчителя, м’які дивани;

ü  мікроскопи дитячі, дитячі карти світу та України, глобуси, шкільні лупи, демонстраційні комплекти вимірювальних приладів, набори музичних інструментів, лялькові театри, наочно-дидактичні матеріали з англійської мови на магнітах, набори цифр і знаків, набори моделей геометричних тіл та фігур, набори лічильного матеріалу, танграми, математичні планшети, набори мірного посуду, терези дерев’яні з набором важків, механічні годинники, набори пісочних годинників, візки металеві для зберігання дидактичних матеріалів, стенди з національною символікою.

«Дуже приємно, що держава приділяє велику увагу саме удосконаленню навчального процесу по всіх напрямках. Зокрема, сьогодні, завдяки новій реформі та проведеній роботі, ми змогли забезпечити усі перші класи новим обладнанням.  Районна адміністрація уже має досвід роботи в цьому напрямку: минулого року ми забезпечили інтерактивні класи у кожній школі району, цього року ми змогли зробити ще більше. І це тільки початок. Сподіваюся, що діти отримуватимуть дійсно гарні знання та лише позитивні емоції від навчання», - наголосив Сергій Ільченко.