08.04.2019

8 квітня 2019 року заступник голови  районної  державної  адміністрації  Альона  Шихалієва  та  керівники причетних структурних  підрозділів  взяли  участь у  селекторній нараді з  Одеською  обласною  державною  адміністрацією.  Під  час  відео-конференції говорили про здійснення  контрольно-перевірочних  заходів з  метою  легалізації зайнятості  максимальної  кількості  населення  та  виплати  заробітної плати  у  розмірі не  нижче  визначеного  чинним законодавством.

За  інформацією  начальника  відділу економічного розвитку райдержадміністрації,    з метою недопущення у районі використання роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, зниження рівня безробіття, мобілізації надходжень до бюджету, вжиття спільних заходів щодо легалізації робочих місць, діє комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати, склад якої затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації. З початку 2019 року вже було проведено 2 засідання на  яких було запрошено та заслухано 7 підприємств, заробітна плата, яких менше встановленого мінімального рівня.

Також розпорядженням  керівника  органу  влади затверджено заходи з питань детінізації доходів громадян та занятості населення на 2019-2020 роки. На виконання заходів, спрямованих на посилення мотивації до праці, зростання рівня доходів працівників щомісячно проводиться моніторинг показників заробітної плати та рівня середньої заробітної плати на підприємствах, особливо звертається увага на підприємства сільського господарства та заклади сезонного характеру. Фахівцями райдержадміністрації, спільно з державним інспектором Держпраці в межах повноважень, постійно здійснюється моніторинг стану оплати праці та легалізації працевлаштування працівників,  виїзди до туристичних об’єктів, розташованих на території Будацької коси, Приморської та Миколаївської сільських рад. Під час проведених заходів здійснено виїзди до підприємств району та легалізовано 10 осіб.