19.12.2018

ПИТАННЯ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МАРАЗЛІЇВСЬКОЇ ОТГ ВИРІШЕНО

18 грудня у супроводі депутата Одеської обласної ради Дмитра Барвіненка, до Білгород-Дністровської районної державної адміністрації прийшли 23 мешканця Маразліївської ОТГ, усі вони є медичними працівниками та зіштовхнулись з проблемою працевлаштування. Як стало відомо, 10 грудня їх попросили написати заяви про звільнення з подальшим переводом до Білгород-Дністровського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Однак на роботу до вищевказаного закладу їх не взяли у зв`язку з відсутністю відповідної ліцензії. Така реорганізація персоналу була здійснена незаконно, не  враховуючи інтереси Маразліївської громади. Більш того, у зв’язку з ситуацією, що склалася, без медичної допомоги могли залишитись  понад шести тисяч громадян. Очільник району Сергій Ільченко надав доручення терміново  сформувати  робочу групу  та  скликати  усіх  її  членів на  нараду. До  вирішеня цього  питання  долучились  заступник голови Одеської облдержадміністрації Віталій  Свічинський,  який  негайно  виїхав до  Білгород-Дністровського  району та директор  Департаменту охорони здоров`я Одеської  ОДА Олена Теряєва. 

Робоча  група  працювала  протягом  трьох  годин,  зустрічались  і  з  владою  міста,  у  ході  чого  було надано  доручення  вирішити  питання  працевлаштування медиків  Маразліївської  ОТГ.

Наразі, усі медичні працівники Маразліїської ОТГ відновлені  на робочих місцях,  про що  свідчать записи  в  їх  трудових  книжках. Отож,  питання  працевлаштування послідовників Гіппократу та медичного обслуговування  мешканців громади вирішено.