03.06.2019

ПИТАННЯ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ 2019 РОКУ РОЗГЛЯНУТО ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко  3 червня 2019 року провів щотижневу апаратну нараду, під час якої були розглянуті питання щодо виконання бюджету в розрізі сільських рад станом на кінець травня, криміногенної ситуації в районі, результатів роботи Новоцаричанської сільської ради у 2018 році, а також заходів районної державної адміністрації.

Зокрема, було повідомлено, що у селищі Затока наприкінці тижня відбудеться ІІ Дитячо-юнацький фестиваль «Дитяче Євробачення», в якому візьмуть участь представники, як Білгород-Дністровського, так і інших районів області.

Окремо під час апаратної нарди обговорили питання щодо підготовки до літнього туристичного сезону 2019 року. Як було зазначено, розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.03.2019 року №57/А-2019 для забезпечення комплексного вирішення найважливіших проблем розвитку туристично-рекреаційної зони створена робоча група, яка займатиметься вивченням стану готовності об’єктів рекреаційно-туристичної інфраструктури, санаторно-курортних закладів, готелів до літнього сезону 2019 року.       Робоча група райдержадміністрації планує розпочати виїзди з 6 червня до рекреаційних зон району, які відбуватимуться  щотижнево.

     У квітні було проведено семінар-нараду з керівниками підприємств та організацій, які є власниками оздоровчих закладів, будинків відпочинку, пансіонатів, туристичних баз Білгород-Дністровського району на тему: «Про підготовку до літнього туристично-оздоровчого сезону 2019 року в Білгород-Дністровському районі», на якому були розглянуті  важливі питання щодо розвитку туристично-рекреаційної зони.

           Рішенням №1 протоколу комісії ТЕБ та НС №2 від 01.03.2019 року  призначено відповідальних за забезпечення додержання вимог законодавства щодо безпечного використання водних об’єктів, а також за своєчасність та ефективність заходів із попередженням нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на водних об’єктах та визначені місця   масового відпочинку (пляжів).

         З метою поліпшення санітарного становища, благоустрою рекреаційних територій, виконавчими комітетами Шабівської об’єднаної територіальної громади, Миколаївської та Приморської сільських рад перед початком оздоровчого сезону були підготовлені сміттєзвалища до прийняття твердих побутових відходів.