20.07.2018

ПИТАННЯ ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ – НА ПОСИЛЕНОМУ КОНТРОЛІ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, перший заступник голови Наталя Гречановська, голова Шабівської ОТГ Василь Древаль, представник Держпродспоживслужби Сергій Шаповал, керівники структурних підрозділів 20 липня 2018 року шляхом відео-конференції взяли участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

У ході засідання було розглянуто питання щодо недопущення погіршення санітарно – епідемічної ситуації та забезпечення якісного постачання питної води населенню району і об’єктам критичної інфраструктури, які забезпечують його життєдіяльність.

      За інформацією відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури, по району 596,9 км існуючих мереж водопостачання, забезпечені централізованим водопостачання 54 населених пункти,  у двох на даний час воно відсутнє: це села Стара Царичанка та Нове. Відповідно до районної програми «Питна вода», щорічно здійснюється ряд заходів щодо відновлення та заміни старих водомереж та будівництво нових.

Особливого значення у літній період набуває контроль за якістю води у рекреаційні зоні. Наразі, 90% баз відпочинку, розташованих на  Будацькій Косі (с. Курортне, с. Миколаївка), уклали договори з ВП «Білгород-Дністровський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» для проведення виробничого лабораторного контролю якості питної води, решта закладів – у процесі укладання.

Голова районної державної адміністрації по завершенню конференції надав доручення тримати на особливому контролі питання по забезпеченню якісною питаною водою закладів соціальної сфери – дитячих садків, медичних та загальноосвітніх  закладів.