10.02.2020

ПОВЕРНЕННЯ У СВІТ ДИТИНСТВА: СТЕЖКАМИ КРАЇНИ ЗНАНЬ

Голова райдержадміністрації Ганна Яцишена з робочим візитом 10 лютого 2020 року відвідала Приморську сільську раду. Основною метою виїзду стало комісійне вирішення питання щодо соціального захисту однієї з мешканок села Приморське.  Але перебуваючи у сільській раді, очільниця району не оминула своєю увагою і навчальний заклад – Приморську загальноосвітню школу. Ганна Анатоліївна поспілкувалась з директором школи Вірою Колесніченко  з питань потреб закладу, організації навчального процесу, а також пожежної безпеки.

Завітавши до першачків, Ганна Яцишена познайомилась з дітлахами, розпитала їх про навчання, про дитячі мрії та задуми. Крім того, керівник органу влади оглянула й інші класи школи, поцікавилась планами на майбутнє старшокласників, поспілкувалась з педагогами навчального закладу. Приємним було і знайомство з одним із кращих учнів школи, що має особливі освітні потреби. Голова району Ганна Яцишена запевнила хлопця, що він завжди може розраховувати на її допомогу!

Під час такого неформального спілкування, Ганна Анатоліївна, як і всі присутні, поринула в атмосферу шкільного життя та опинилась за учнівською партою - в цьому дивовижному світі знань.

Окрему увагу очільниця району приділила питанню пожежної безпеки та здійснила огляд наявних протипожежних засобів, аварійних сходів, запасних виходів тощо.

«Приємно вражена навчальним закладом та  підходом педагогічного колективу до навчання дітей. Знаю, що учні Приморської школи показують гарні результати ЗНО. Впевнена, що й надалі школярі будуть отримувати якісні знання  та мати високі результати», - зазначила під час розмови з директором школи Ганна Яцишена.

Директор школи у свою чергу подякувала голові райдержадміністрації за візит та висловила сподівання і на майбутню співпрацю.