30.09.2019

 Під головуванням очільника району Сергія Ільченка 30 вересня 2019 року пройшла щотижнева апаратна нарада, у ході якої було детально розглянуто питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Як повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Галина Добрєва, станом на 30 вересня поточного року загалом заготовлено 614,4 тонн вугілля, з них для закладів освіти – 262,4 тони, культури – 37,7 тон, дошкільних закладів (сільські ради) – 243,57 тон, охорона здоров’я – 70,97 тон. Ще на початку року були укладені договори на постачання теплової енергії протягом поточного року для 30 шкіл району. Усі загальноосвітні заклади забезпечені генераторами живлення електричної енергії на випадок надзвичайних ситуацій.

КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» на даний час забезпечена твердим паливом. Крім того, дві котельні були переведені на альтернативний  вид палива. 

Для підготовки об’єктів дорожнього господарства  до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років підготовлено 9 одиниць техніки: 2 піскорозкидача, 2 навантажувача, 1 автогрейдер, 2 бульдозера, 2 трактора Т-150 з навісним обладнанням для очистки снігу.

Також під час апаратної наради обговорили питання виконання бюджету, діяльності у галузі містобудування та архітектури тощо.

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко доручив активізувати роботу комісії з питань наповнення бюджету та надав ряд інших завдань і доручень керівникам структурних підрозділів.