01.02.2021

ПРО СИТУАЦІЮ ЩОДО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ - НА РОБОЧІЙ НАРАДІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1 лютого 2021 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Домчинської  пройшла щотижнева робоча нарада, в якій взяли участь керівники  управлінь та структурних підрозділів. У ході засідання заслухали інформацію про ситуацію щодо погіршення погодних умов на території Білгород-Дністровського району та про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

За підсумками засідань комісії з питань ТЕБ та НС при районній державній адміністрації   було  прийнято  рішення про визнання ситуації,  що склалася 27-29 січня 2021 року, як надзвичайну ситуацію природного характеру небезпечного природного явища (сильний снігопад, сильна ожеледь, сильна хуртовина, снігові замети).

 Наразі життєдіяльність Білгород-Дністровського району здійснюється в штатному режимі. Дороги розчищені на 90%. Працювали біля 35 одиниць техніки з урахуванням комунальної та сільськогосподарської техніки.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська, наголосила на необхідності вирішення першочергових питань по відновленню електропостачання. Завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Михайло Лаврик повідомив, що за даними РЕМ електропостачанням забезпечено майже весь район, на лініях електромережах продовжують  працювати  бригади РЕМу.

Завідувач сектору з питань правової допомоги Альвіна Антілова, поінформувала про  державну реєстрацію нормативно-правових актів. Як зазначив доповідач, державна реєстрація нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, які є суб’єктами нормотворення, здійснюється відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 р. № 493 “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”, Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади та інших актів законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Також, проінформували про стан дотримання виконавської та трудової дисципліни підрозділами райдержадміністрації за минулий  тиждень. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували щодо  виконання плану роботи органу влади  за тиждень  та  накреслили орієнтовні заходи на наступні сім днів.