04.09.2018

ПРО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ – НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У районній державній адміністрації 4 вересня 2018 року пройшла чергова апаратна нарада під головуванням першого заступника Наталі Гречановської.

У ході проведення наради були розглянуті питання щодо криміногенної ситуації в районі, діяльності міськрайонного центру зайнятості, планування роботи органу виконавчої влади, стану виконавської дисципліни.

Крім того, т.в.о. начальника юридичного відділу апарату поінформувала про нововведення у законодавстві України. Зокрема, за повідомленням доповідача 28 cерпня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 619 від 22 серпня про зміни до порядку виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків. Постанова набирає чинності одночасно із Законом щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. З 28 серпня один із батьків (довірена особа з посвідченою нотаріусом згодою) зможе самовільно вивезти дитину до 16 років на місяць при пред'явленні рішення суду або органу опіки або їх копій, посвідчених нотаріально чи органом, який їх видав, у якому визначено (підтверджено) місце проживання дитини з одним із батьків, що виїжджає (уповноважує). Нотаріально посвідчена згода другого з батьків не потрібна.

По завершенню наради керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення.