13.02.2020

ПРОЗОРО ТА ВІДКРИТО: ГАННА ЯЦИШЕНА ЗУСТРІЛАСЬ З МЕШКАНЦЯМИ РАЙОНУ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ПАТ «ПІВНІЧТРАНС»

У районній державній адміністрації 12 лютого 2020 року пройшов щотижневий особистий прийом громадян Ганною Яцишеною.

До очільниці району звернулись мешканці Мологівської сільської ради з питання щодо пільгового перевезення на маршрутах загального користування. Заявникам були надані роз’яснення, що наразі розглядається можливість виділення додаткових коштів на компенсацію перевезення пільгових категорій, а також з перевізниками проведена робота щодо оформлення та розміщення в автобусах інформаційних повідомлень для пасажирів, зокрема таблиці вартості проїзду.

Також на прийом до голови райдержадміністрації звернулись представники ПАТ «Північтранс». Під час спілкування обговорювалось питання можливої подальшої співпраці. Керівники підприємства надали інформацію щодо своєї діяльності та зазначили, що на даний час надають послуги з перевезення пасажирів у місті Білгороді-Дністровському.

Крім того, до Ганни Яцишеної звернулись жителі щодо ситуації скорочення Білгород-Дністровського райавтодору та підпорядкування нашого району Овідіопільській ДЕД щодо утримання доріг.

Очільниця органу влади Ганна Яцишена підкреслила, що  озвучена ситуація потребує детального вивчення й обговорення. За попередньою домовленістю було прийнято рішення організувати та провести зустріч з даного питання.

По всім зверненням заявникам будуть надані відповіді у визначений законодавством термін.