18.03.2020

РОБОТА ТРИВАЄ: СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ОДА

Голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена взяла участь у проведенні селекторної наради облдержадміністрації, що пройшла 18 березня 2020 року.

Значну увагу під час проведення наради було приділено питанню щодо використання субвенцій з державного бюджету для компенсації на придбання житла для деяких пільгових категорій населення, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа.

У попередніх публікаціях районною державною адміністрацією уже було оприлюднено інформацію, що двоє мешканців району з числа дітей-сиріт отримали зазначену компенсацію. Районною комісією було здійснено огляд технічного стану приміщень та наразі ведеться процес укладання договору купівлі-продажу та оформлення необхідних документів.

«Варто зазначити, що дуже приємно, коли держава може допомогти людям, яким це потрібно. Сьогодні молодому поколінню важко впоратись з усіма проблемами самотужки, а тому впровадження таких програм є розв’язанням однієї з найактуальніших задач, що постають в сучасних реаліях. Ми завжди готові долучатися до таких ініціатив та подальших проектів, які допомагатимуть нашій молоді, нашим діткам», - зазначила голова райдержадміністрації Ганна Яцишена.

Також у ході наради не оминули й питання щодо боротьби із занесенням та розповсюдженням вірусу COVID-19. Керівництвом області наголошувалося, що на період карантинних обмежень органам місцевої влади варто перейти на дистанційний варіант роботи.

У районній державній адміністрації, починаючи з 18 березня поточного року, уже запроваджена оптимізована система праці, з якою ми ознайомлювали мешканців району в попередніх статтях. Основною метою таких заходів є мінімізація безпосередніх контактів між людьми задля збереження їх здоров’я. Усі запити та звернення від громадян приймаються в електронному вигляді на офіційну електронну пошту, засобами телефонного зв’язку або направленням листа на юридичну адресу органу влади: 67700, м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24.

Органам місцевого самоврядування також було рекомендовано скасувати на період до 3 квітня 2020 року прийоми громадян, заходи за участі великої кількості людей та перевести співробітників на дистанційну форму роботи.

«Не дивлячись на складні умови, спричинені розповсюдженням коронавірусу у світі та у нашій країні, районна адміністрація направляє свою діяльність на безумовне забезпечення належної життєдіяльності в районі, наскільки це можливо під час карантину.  Зараз нашим мешканцям необхідно захистити себе, дотримуючись усіх рекомендацій, а ми намагатимемось якомога більше зробити для того, щоб у цей період допомогти людям, подбати про їх здоров’я та життя», - резюмувала по завершенню селекторної наради Ганна Яцишена.